O Firmie

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów TIWS 2013. 

 

Podczas trzydniowej imprezy odwiedzili nas przedstawiciele przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych, osoby zajmujące się infrastrukturą z zakresu uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, dostawcy aparatury, maszyn i materiałów, urządzeń i sprzętu specjalistycznego a także dziennikarze wydawnictw branżowych.

Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem.

 

 

TARGI INFRASTRUKTURY WODNO-ŚCIEKOWEJ 

 TIWS 18-20 WRZESIEŃ 2013 KIELCE

 

Czekamy na Państwa na naszym stoisku nr 41 w Hali ,,A”.

 

         

Prezentować będziemy naszą bogatą ofertę sprzedaży dmuchaw, systemów napowietrzania wody i ścieków oraz usług związanych z serwisowaniem tych urządzeń czyli diagnostykę, przeglądy techniczne, remonty kapitalne.

 

Jesteśmy firmą inżyniersko-handlowa działającą na rynku międzynarodowym od 2005 roku. Nasza działalność w zakresie dystrybucji dmuchaw przy współpracy z wiodącymi światowymi producentami zaowocowała ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Poprzez wnikliwe badanie potrzeb rynku zrodził się nowy pomysł co doprowadziło do stworzenia w 2010 roku siostrzanej firmy o nazwie EKOSIN Serwis. W związku z tym proponujemy Państwu usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego dmuchaw wszystkich firm dostępnych na rynku. W ramach serwisu wykonujemy przeglądy techniczne, diagnostykę urządzeń a także remonty kapitalne. Nasze ekipy serwisowe są dostępne dla Państwa przez 24h.

 

Firma EKO-SiN jest Autoryzowanym w Polsce Dystrybutorem oraz serwisem Partnerskim firmy LUTOS® – uznanego czeskiego producenta dmuchaw wyporowych typu Roots. Ponadto jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem dmuchaw bocznokanałowych tak uznanych marek jak: EFFEPIZETA®, MAPRO® oraz EMMECOM®, jak również dmuchaw membranowych ekoBLOWER® i HIBLOW® oraz urządzeń wielu innych znakomitych firm.

Firma EKO-SiN jako producent basenów stacjonarnych i rozkładanych wykorzystywanych do hodowli i sprzedaży ryb świadczy wykonanie zbiorników zarówno w standardowych wymiarach jak i według indywidualnych potrzeb klienta.