O Firmie

Jesteśmy firmą inżyniersko-handlowa działającą na rynku międzynarodowym od 2005 roku. Nasza działalność w zakresie dystrybucji dmuchaw przy współpracy z wiodącymi światowymi producentami zaowocowała ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Poprzez wnikliwe badanie potrzeb rynku zrodził się nowy pomysł co doprowadziło do stworzenia w 2010 roku siostrzanej firmy o nazwie EKOSIN Serwis. W związku z tym proponujemy Państwu usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego dmuchaw wszystkich firm dostępnych na rynku. W ramach serwisu wykonujemy przeglądy techniczne, diagnostykę urządzeń a także remonty kapitalne. Nasze ekipy serwisowe są dostępne dla Państwa przez 24h.

 

Firma EKOSIN jest Autoryzowanym w Polsce Dystrybutorem oraz serwisem Partnerskim firm KUBICEK oraz LUTOS – uznanych czeskich producentów dmuchaw wyporowych typu Roots. Ponadto jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem dmuchaw bocznokanałowych tak uznanych marek jak: EFFEPIZETA, FPZ, MAPRO oraz EMMECOM, jak również dmuchaw membranowych ekoBLOWER i HIBLOW oraz urządzeń wielu innych znakomitych firm.

Firma EKOSIN jako producent basenów stacjonarnych i rozkładanych wykorzystywanych do hodowli i sprzedaży ryb, oferuje wykonanie zbiorników zarówno w standardowych wymiarach jak i według indywidualnych potrzeb klienta.

 

TARGI INFRASTRUKTURY WODNO-ŚCIEKOWEJ 

 TIWS 18-20 WRZESIEŃ 2013 KIELCE

 

         

Mieliśmy okazję zaprezentować Państwu naszą bogatą ofertę sprzedaży dmuchaw, systemów napowietrzania wody i ścieków oraz usług związanych z serwisowaniem tych urządzeń czyli diagnostykę, przeglądy techniczne, remonty kapitalne.