Dmuchawy

http://www.serwisdmuchaw.pl/static/img/page/linia.png
http://www.serwisdmuchaw.pl/static/img/page/linia.png
http://www.serwisdmuchaw.pl/static/img/page/linia.png

Dmuchawy

http://www.serwisdmuchaw.pl/static/img/page/linia.jpg

Firma EKOSIN Serwis posiada w swojej ofercie dmuchawy najwyższej jakości o szerokim wachlarzu zastosowań w wielu gałęziach przemysłu a szczególnie w oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, transporcie pneumatycznym, zakładach chemicznych i farmaceutycznych.

 

Dmuchawy śrubowe-NOWOŚĆ

Dmuchawy śrubowe marki LUTOS to nowość na rynku!!! Są to dmuchawy zapewniające duże oszczędności zużywanej energii. Te energooszczędne maszyny mogą znacznie obniżyć koszty w wielu gałęziach przemysłyu, a szczególnie tam, gdzie eletryczność wykorzystywana przez dmuchawy generuje ich wysoki udział procentowy.


 

Dmuchawy wyporowe typu Roots'a

Są to maszyny sprężające gazy (powietrze lub gazy obojętne) do niewielkiego nadciśnienia i podciśnienia o dużej wydajności przepływu, dostarczające bezolejowy gaz o wysokiej czystości. Dmuchawy typu Roots'a to maszyny wyporowe z wirującymi tłokami odpowiedzialnymi za sprężanie, które odbywa się na zewnątrz obudowy.

W swojej ofercie posiadamy dmuchawy wyporowe typu Roots'a następujących producentów: LUTOS oraz MAPRO.

 


Dmuchawy bocznokanałowe

Są to bezolejowe maszyny sprężające gazy (powietrze lub gazy obojętne) do niewielkiego nadciśnienia i podciśnienia o dużej wydajności przepływu, dostarczające bezolejowy gaz pozbawiony pulsacji, który wypychany jest kanałem bocznym. Dmuchawy bocznokanałowe to maszyny wyporowe wykonane w całości ze stopu aluminium.

W swojej ofercie posiadamy dmuchawy bocznokanałowe następujących producentów: EFFEPIZETA, FPZ, MAPRO, EMMECOM.

 


Dmuchawy membranowe

Są to bezolejowe urządzenia dzięki czemu dostarczają powietrze o wysokiej czystości. Dmuchawy dzięki swojej konstrukcji nie wymagają smarowania, przez co gwarantują dostawę powietrza wolnego od wszelkich zanieczyszczeń i oleju. Praca opiera się na zasadzie wibracji elektromagnetycznej co minimalizuje zużycie energii i wykazuje wysoką wydajność.

W swojej ofercie posiadamy dmuchawy membranowe następujących producentów: ekoBLOWER  i HIBLOW.